DEPARTMENT MANAGER

Obsazujeme manažerskou pozici pro prodejnu prémiových módních značek z celého světa.

Náplň práce

  • manažerská zodpovědnost za svěřené oddělení (dámská nebo pánská móda)
  • realizace stanovených prodejních cílů
  • zpracování zboží – reklamace, výměny zboží, příprava exportů, přeceňování
  • optimální prezentace zboží
  • výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců
  • administrativní práce spojené s oddělením
  • reporty, statistiky a KPI’s
  • spolupráce se skladem, s oddělením pokladen a oddělením visual merchandisingu
  • spolupráce s Country Manažery a oddělením nákupu

Profil

  • pracovní zkušenosti v maloobchodě minimálně 2 roky
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalost anglického jazyka
  • samostatný pracovní přístup orientovaný na výsledky
  • dobré organizační schopnosti
  • zodpovědnost, svědomitost a spolehlivost

Klient nabízí:

  • základní mzda: 30 – 37 000 Kč dle zkušeností + var. složka cca. 7 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 131 Kč (55 % hradí zaměstnavatel)
  • 2x ročně výběr pracovního oblečení v hodnotě 30 000 Kč
  • pracovní smlouva na dobu 1 roku (zkušební doba – 6 měsíců) a v případě spokojenosti prodloužení
  • zaměstnanecké slevy

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis v angličtině na info@iungojobs.cz