HR Generalist

Tato pracovní příležitost Vám umožní poznat práci v mezinárodní retailové společnosti, která se neustále vyvíjí. Budete zodpovědni za procesy související s řízením lidských zdrojů, zároveň budete mít prostor prohlubovat své znalosti a profesně růst.

 Vaše náplň práce:

  • nábor a onboarding nových zaměstnanců
  • organizace školení
  • podpora manažerů při plánování směn zaměstnanců
  • správa docházkovího systému
  • kontrola pracovních předpisů
  • sledování KPI
  • péče o dobrou atmosféru
  • spolupráce s externími společnostmi
  • organizace školení BOZP

Co budete potřebovat:

  • min. 2 roky zkušeností v oblasti HR
  • MS Office
  • schopnost plánovat a organizovat HR procesy
  • iniciativu a samostatnost
  • komunikaci v angličtině

Nabízíme:

  • HPP na plný úvazek
  • řadu výhod, včetně dnů volna navíc a stravenek
  • zaměstnaneckou slevu
  • možnost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
  • příležitosti k mezinárodnímu kariernímu růstu

V případě zájmu pošlete svoje CV na: info@iungojobs.cz